(c)grumlinas
Buvusio Labūnavos dvaro bokštas
Rgp 30th, 2009 by grumlinas
Posted in foto, gražūs vaizdai
23 Responses to “Buvusio Labūnavos dvaro bokštas”
-
Naujausi įrašai
Naujausi komentarai
- Tadas apie Apie / Contact
- ndl apie Apie / Contact
- Voldemaras apie Ir vėl name
- Taškąs apie Vėl namie
- grumlinas apie Vėl namie
Kategorijos
Žymos
365 žodžiai Akvarium AmyMacdonald basetėliai blog'as DeepPurple DireStraits EE-photo EG-foto Egiptas ES-foto fotopatirtis fotopuslapiai fototechnika FR-foto gabija Google+ Hiperbolė Koike kompiuterija Latvija LedZeppelin Lenkija Lietuva LT-foto LV-foto PinkFloyd PL-foto ProcolHarum Sirija SK-foto Slade SteamPunk taip buvo TheBeatles TheDoors TN-foto Tunisas UK-foto Ukraina videoteka vietelės Webshots xminde ŠvėkšnaArchyvai
Blog'ai
Citroen
Mano kūryba
Naudmenos
Palėpės radiniai
Rinktiniai puslapiai
Vertyklės
Subscribe
Metainformacija
o tai tas menulis ten – ne musulmoniškas? sorry jei kas, čia daugiau prie bajerio paklausiau… 😀
Mėnulis kaip mėnulis, tiesiog pusmėnulis 😀
O koks ryšys su islamu – nzn, nes niekur info apart http://lt.wikipedia.org/wiki/Labūnava rasti nepavyko
čia žinoma ir nėra jokio ryšio su islamu. tik man kažkaip visalaik atrodė, kad musumonams svarbus simbolis yra pusmėnulis
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mosque.svg
Taip, musulmonams pusmėnulis ir žvaigždė yra pagrindiniai jų religijos simboliai, nors tai neturi nieko bendra su islamo pradžia 😀 Kai Otomanų imperija užkariavo Konstantinopolį 1453m., jie tiesiog prichvatizavo miesto simbolį – pusmėnulį, o kadangi Otomanų imperija nešė islamą pasaulin į visas puses, tai pusmėnulis iš imperijos simbolio patapo islamo simboliu.
Rekomenduoju: http://islam.about.com/od/history/a/crescent_moon.htm
Islamiškasis pusmėnulis gulščias nebūna, tokį galima pamatyti ant krikščioniškųjų kryžiu. Yra teorija, kad pravoslaviškame kryžiuje tai simbolizuoja pergalę prieš totrius-mongolus, bet tokių kryžių variantų pasitaiko ir katalikiškame pasaulyje, o tai yra tiesiog saulės-šviesos-naujosios eros viršumas virš naktis-tamsos-senosios eros. Labūnavos atveju tai … arba liekana nuo kryžiaus ar laivelis ir tiek, mano galva :).
pusmenulis kaip ir zvaigzde sutinkami pagoniskuose rastuose, dirbiniuose, kadangi buvo garbinami… ir nieko keisto , kad pagoniski simboliai susipyne su velesniu religiju simboliais.
o ka jus galvojete ,kad ant kolchozo reperzentacines pirteles kryziu butu uzdeje.?
kol nebuvo via baltikos -mes pro si kulturos objekta pravaziuodavom vaziuodami i Birzus.trumpiausias kelias .
-› liuka – su pirtele sunku supainioti – ten viduje žvakutės dega ir gėlės atminti Lietuvos partizanams. Plius yra memorialinė lenta 🙂
tai kad labai jau vienišas tas bokštas
Būtent – labai beprasmiškai vienišas
Kazkur turi buti antras, pats nuo tu krastu nors nebuvau bet draugas sake, tik apgriuves lygtais turetu buti, reik nuvaziuoti paziuret.
Nu jeigu rastum – duok žinią – įdomu, kaip jie tarpusavyje išsidėstę
gerai
ačiū 🙂
Yra ir antras bokštas, šiek tiek mažesnis. Vat radau ji nors ka te rast. Va dabar ziurint i sita foto jis yra kairej ten tokiam parkely. Girdejau trecias yra, bet neradau, reiks ko paklaust kiek ju istikro.
-> kalhoznikas – aišku, reiks kada pro šalį važiuojant pabandyti jį rasti ir man. Jei rasi trečią – duok žinią 🙂
sis bokstas turi didesniu paslapciu nei skelbiama cia.
seme bokste pasikore mazas vaikas ir pasikores per nakti prazilo, cia kuciu ryta buvo issaudyti zydai cia naktimis vaidenasi.
Hmmm… kraupoka…
Žydai? Šiaip tai partizanai Lietuvos buvo rusų sudeginti, o ne žydai.
Pusmenulis tikrai reishkia islamishka simboli. Jei aplankysit bet kokia lietuvos mecete ar uzsilikusi Kedainiuose minareta, ten irgi menulis gulsciai isdestytas.Tad…manau cia nemazai musulmonu gyveno….
Tai šitą mes žinom, tačiau musulmonų mėnulis labai jau retai „guli“, jis bent 3/4 „sėdi“