Feed on
Posts
Comments

Reklamos grimasos

Durnadėžėje eina kažkurio šampūno plaukams reklama, idiotiškai žvalus reklaminis balsas:
Plaukai be pleiskanų! – ir tokia pauzelė, kad nesusilaikęs užbaigiau
…- plaukai be ateities!
Nuoširdžiai nusikvatojom su brangiausiąja 😀

8 Responses to “Reklamos grimasos”

    • grumlinas parašė:

      Na tip, prisimenant tokį seną šūkį „Lietuva be suvereniteto – Lietuva be ateities!“

  1. Taškas parašė:

    Negirdėjau šios reklamos, bet manau tai nekalts dalyks, jei palyginti su anonsus pristatančiu ruso diktoriaus išsidirbinėjimais „1“ kanale. Pasmaugčiau, bu teliko gaila 🙁

    • grumlinas parašė:

      Nu aš kažką aiškiai praleidau, bo kai durnadėžės nežiūrau, tai visa tipo gyvenimo esmė ir prasmė kažkur anapus bėga, manęs nekliudydama 😉

      • Taškas parašė:

        pasižiūriu rusų TV, ten pasitaiko gerų dalykų, net „1“. Pozneris jau dingo, bet labai įdomų ciklą – apie Sibiro užkariavimą – rodo Porfionov’as („Namedni“ autorius). Siūtas ima, bet vis tik dažnai teisus Leontjev’as su savo „Odnako“

        • grumlinas parašė:

          -> Taškas – a jooo, Leontjevas reto šlykštumo žmogysta pagal neapykantą viskam, kas nepalaiko Rusijos imperinių siekių, bet silpnas vakariečių vietas parodo puikiai – jo interviu kitą rytą turėtų būtu detaliai analizuojami vakariečių (ir litwinų) durrnasklaidoje, kad bent kiek akys prašviesėtų. Nes dabar mūsų tauta temato tik tai, kas yra po lovį įbesta nosimi, ir kai lovys tuščias – žviegia. O kas už tvarto ribų darosi – neklausk, nes neįdomu. Gal todėl ir pradėįau tą politikos moratorijų sau pačiam – man lietuivško lovio problemos nebeįdomios, o pasaulio įvykiai neįdomu kitiems.

          • Taškas parašė:

            Blogiausia, kad musiškiams neįdomu ir kas darosi pas artimiausius kaimynus. Juk šalia buvo mūsų keliui „nemokama klaidų laboratorija“ – Lenkija, amžini lėtapėdžiai estai ir tas pats rusas besigviešiantis vamzdžio…
            Ai 🙁

  2. grumlinas parašė:

    -> taškas – va-va 🙁
    Anyway – pabandžiau pasidomėti Lietuvos kartografiniu vaizdu istorijos bėgyje – nu vėl įdomu pasidarė