Koks tarp jų ryšys? Ogi, anot islandų inžinieriaus Garry Lavin, be pintinių Stounhendžas nebūtų pastatytas. Hmmm, besidomintiems istorija gana įdomus skaitinėlis.
13 Responses to “Stounhendžas ir pintinės”
-
Naujausi įrašai
Naujausi komentarai
- Tadas apie Apie / Contact
- ndl apie Apie / Contact
- Voldemaras apie Ir vėl name
- Taškąs apie Vėl namie
- grumlinas apie Vėl namie
Kategorijos
Žymos
365 žodžiai Akvarium AmyMacdonald basetėliai blog'as DeepPurple DireStraits EE-photo EG-foto Egiptas ES-foto fotopatirtis fotopuslapiai fototechnika FR-foto gabija Google+ Hiperbolė Koike kompiuterija Latvija LedZeppelin Lenkija Lietuva LT-foto LV-foto PinkFloyd PL-foto ProcolHarum Sirija SK-foto Slade SteamPunk taip buvo TheBeatles TheDoors TN-foto Tunisas UK-foto Ukraina videoteka vietelės Webshots xminde ŠvėkšnaArchyvai
Blog'ai
Citroen
Mano kūryba
Naudmenos
Palėpės radiniai
Rinktiniai puslapiai
Vertyklės
Subscribe
Metainformacija
Tu žmogas gudrus – paaiškink, kodėl anie visi pusplikiai? Bandau sugalvot logišką paaiškinimą, ale nu nikaip.
Bo islandui Pietinė Anglija jau subtropikai musėt…
Nu jo, tikriausiai… 😀 😀 😀
Sveiki. Mano patyrimas man kužda, kad nupieštas akmens luitų gabenimo būdas labai jau trapus, sveria gi jie nemažai…….
Nekomentuoju būdo tikrumo – tiesiog įdomu ir tiek
Idėja tai gal visai ir nieko taip nuridenti stambiagabaričius daiktus. Tikrai, jei tik nesvertų jie ten po kokius 30 tonų..
O iš šalies žiūrint, įdomūs tie mūsų istorijos vadovėliai. Istorija patogiai padalinta amžiais ir kuo amžius primityvesnis, tuo silpnesnė civilizacija (nors milžiniški artefaktai akis bado). Gal teko žiūrėt dokumentinį apie Egipto piramidžių statyboje naudotus žalvario įrankius šlifuojant granitą, bazaltą? Paklauskit paminkladirbių! Įdomiausia, kad aksioma vadovėliuose – dabartinė civilizacija yra pirmoji su tokiu techniniu lygiu. Greičiau sakyčiau pirmoji, kurią atsimenam. Kaip tyčia šiandieną aptikau įdomią nuorodėlę su paveiksliukais:)
http://green-buzz.net/science-technology/five-ancient-finds-that-re-write-history/
Cementą išrado romėnai (nors šiaip lygtai perėmiš egiptiečių), naudojo kelsi šimtus metų, po to buvo viskas pamiršta po Senovės Romos griūties, o XIXa. vėl „išrasta“.
Filmų esu matęs daug, primink pavadinimą
Teneišgąstina šiek tiek mėgėjiškas dokumentinio pristatymas..
Jų yra daug dalių. Pirmoji bus čia. Tiesa, ta pati grupė ir Meksikos piramides panašiai tyrinėjo. Visiems savo rate visada rekomenduoju pasižiūrėti šitas serijas, bei apie vandens struktūros paslaptis, nors ten jau kita tema 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=Y74mqM9McIA
Civilizacijos vystosi spirale. Nenuostabu, jei tai toks atvejis
Nebepamenu, ar ne Leninas taip teigė? Tik neaišku kuo remiasi toks teiginys. Viena civilizacija – sutinku. Bet tai visai kitos civilizacijos apie kurias apskritai menkai težinome, o dar plačiai teigiama, kad mes – pirmoji. Nors toks jausmas, kad mažai kam ir terūpi tiesa, kad piramidės pastatytos senovės egiptiečių, ar netiesa.
Žodžiu, jei norit netrukdomai pasižiūrėti, siūlyčiau paieškot torentuose ar rutube, jų tyrinėjimai sutraukti į 6 dalis po 20 minučių. 🙂
Tai klausausi fone iš jutūbės gabalais, nes paveiksliukas maždaug aiškus 😉
Malonu kad busiu sudomines 🙂 turiniingo ziurejimo! Jei gyvenciau Kaune nepatingeciau uzvest visa DVD! :-]
Na, gal kada pro šalį važiuosi – duok žinią, arbatos kur išgersim 😉