Labai įdomūs piešiniai, sukurti TokyoGenso
Postapokalipsinis Tokijus
Spa 18th, 2011 by grumlinas
Posted in fantastika
27 Responses to “Postapokalipsinis Tokijus”
-
Naujausi įrašai
Naujausi komentarai
- Tadas apie Apie / Contact
- ndl apie Apie / Contact
- Voldemaras apie Ir vėl name
- Taškąs apie Vėl namie
- grumlinas apie Vėl namie
Kategorijos
Žymos
365 žodžiai Akvarium AmyMacdonald basetėliai blog'as DeepPurple DireStraits EE-photo EG-foto Egiptas ES-foto fotopatirtis fotopuslapiai fototechnika FR-foto gabija Google+ Hiperbolė Koike kompiuterija Latvija LedZeppelin Lenkija Lietuva LT-foto LV-foto PinkFloyd PL-foto ProcolHarum Sirija SK-foto Slade SteamPunk taip buvo TheBeatles TheDoors TN-foto Tunisas UK-foto Ukraina videoteka vietelės Webshots xminde ŠvėkšnaArchyvai
Blog'ai
Citroen
Mano kūryba
Naudmenos
Palėpės radiniai
Rinktiniai puslapiai
Vertyklės
Subscribe
Metainformacija
Patinka man tokie piešiniai 😀 turbūt todėl, kad esu nusivylęs daug šios santvarkos apraiškų įvairiose gyvenimo srityse…
tai va ir man patinka… suvoki, kad viskas ne tik ramiai praeina, bet gali ir staiga užlūžti…
Nelabai įsivaizduoju pasaulio perspektyvą, kuriame besilaikantys moralės ir aukštesnių principų lieka atstumtaisiais, o palaidūnams ir mąstymo, požiūrio atsisakantiems kuriamos ištisos infrastruktūros toliau degraduoti ir tai laikoma „normalu“.
Kartais susimąstau: stebuklas, kad esama visuomenė dar egzistuoja, nes daugybė dalykų daroma taip, jog veda į sunykimą, ar bent jau degradaciją, žemesnę žmonijos egzistencijos kokybę.
Tas iškelia sekančius klausimus: kodėl civilizacijai taip ilgai leidžiama egzistuoti, jei joje tiek neteisybės ir daugumoje nėra noro tos teisybės siekti? Juk tai ne vieno, net ne grupės žmonių gyvenimai, tai planetos mąstu.
Gamtoje randame, jog įvairios grandinės (ekosistemų, kosminių reiškinių ir t.t.) tęsiasi labai toli. Kam naudinga tokia civilizacija, kuri pamina visas įmanomas moralės normas, kosminius dėsnius ir atstumia tuos, kurie jų laikosi?..
hmmm… susitarkime, ką vadiname „visuomene/civilizacija“. ar turi omenyje visą žmoniją, ar tik Vakarų visuomenę, ar dar ką nors? nes tai skirtingi dalykai, kuriems toli gražu neina pritaikyti vienodų modelių.
aš, pvz, matau dabartinėje Vakarų visuomenėje paskutinį Senovės Romos imperijos laikotarpį, kai viskas vyko vardan bet kokių pramogų bet kokia kaina, o jos gelmėse brendo krikščionybė, kuri sulaukė Senovės Romos kolapso ir užėmė jos vietą. ir IMHO viskas dabar vyksta pagal tą patį scenarijų, tik krikščionybės vietoje (greičiausiai) bus islamas, kuris kur kas labiau išlaikė ideologinį tvirtumą, kuris kai kada įveikia technologinį pranašumą (žr. Vietnamą ar Afganistaną)
Vietnamas- islamas? Naujiena man…
ne tiesiogai, o kaip karas dėl idėjos
Vietnamo amerikonai neįveikė, nors technologiškai buvo oj-oj-oj kaip toli…
Afganistane irgi rūron gauna nuo beveik akmens amžiuje gyvenančių talibų
Šiuo atveju turėjau mintyje Vakarų visuomenę ir jos dabartinių anti-vertybių įtakotas mases rytuose.
Dėl Romos Imperijos. Kažkada perskaičiau teoriją, jog Senovės Roma nežlugo: neva, jos paskutinis bastionas buvo dabartinės Jungtinės Karalystės teritorijoje ir ten išliko. Pagal šią teoriją, britų masonija bei karalija yra Senovės Romos elito tęsinys.
Angl. terminas „secrete service“ atitinka Senovės Romos „slaptas samdinys/tarnas“, kurie už mokestį vykdė slaptas užduotis.
Dėl Krikščionybės, Islamo ir dar vienos. Šios 3 sistemos turi daug bendrų bruožų ir pagrinde yra religinio pobūdžio. Turbūt turi ir bendrą kilmę (ar bent jau perdarytos tų pačių veikėjų…).
Į ką žmonijai vertėtų atkreipti dėmesį, tai į tolimųjų rytų sistemas (Vedos, įvairios Jogos rūšys ir t.t.). Jos turi nevien religinį/ritualinį sluoksnį, bet „mokymo“ lygmenį. Ten taip pat aprašyti ir Vedistinės civilizacijos Dievų oponentai, gyvenę į vakarus nuo Indijos, artimųjų rytų teritorijoje… 😀 Atkreipiant dėmesį į Sanskrito ir Jevrito unikalumą tarp visų kalbų/raštų, į bendras jų savybes bei šių tautų „polit-kosmologiją“ būtų nenuostabu, jei tam tikri dalykai vistik realūs…
P.S.: retas vakarietis žino, jog krikščionybėje taip pat buvo persikūnijimas bei „daug gyvenimų“, tačiau tai buvo pakeista viename Vatikano susirinkime dar viduramžiais… 🙂
na, dėl tiesioginio ryšio judaizmas->krikščionybė->islamas tai niekam neturėtų abejonių kilti, tiesiog vienų šaknų ataugos
visa kita – KAŽKADA kažkur skaičiau-mačiau, kad netoli Vilniaus rado apleistą ir pamestą miestelį… tai kiek visko yra pamesta pasaulyje?
Kietokai čia lankstote… Kada pasaulio pabaiga?
2012, berods 😉
Pasak Haroldo Campingo, už dviejų dienų: http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/haroldas-campingas-vel-prognozuoja-pasaulio-pabaiga-61-174814?rc=1
nu … tai ką dabar daryt? 🙁
Tai ko laukiam, greičiau prie stalo, nes: „mūsų dienos kaip šventė, kaip…“
o ką mes darom? 😉 pažvelgus palink, panašu, kad visi gyvena paskutines dienas…
Man labiausiai patiko tas autobusiukas kuriuo vazinejau, turbut del to, kad primine kelione:
http://flickr.com/gp/mindaugasr/a357Jo
ir viskas bus taip 🙂
http://farm7.static.flickr.com/6034/6255394570_77c1f7b205_b.jpg
o gerazzz… 😉
Cia dar vienas palyginimui to kas yra ir kas bus 🙂 tik siek tiek ne is to tasko nufotkinta.
http://flickr.com/gp/mindaugasr/33L5pi
http://www.flickr.com/photos/grumlinas/6254863477/
visa kita – KAŽKADA kažkur skaičiau-mačiau, kad netoli Vilniaus rado apleistą ir pamestą miestelį… tai kiek visko yra pamesta pasaulyje?
🙂 Jo, suprantu. Tačiau tie pamesti miesteliai, įvairūs sutapimai, sąsajos ir t.t. sudaro dar vieną informacijos šaltinį, liudijantį apie tai, ko vadovėliuose nerašo (arba iki galo neaiškinama).
Pvz. visi žino, jog senovėje taip pat buvo statomi miesteliai. Bet vadovėlyje nutylima:
Turkijoje, Cappadocia regione, yra apie 40 požeminių miestų;
iš 40 tik 6 atviri turistams;
visuose 40 yra ventiliacijos angos, siekiančios 80 metrų gylį.
Taip pat visi mokinomės apie Egiptą ir piramides, tačiau retai akcentuojamas jų sutapimas su pasaulio kryptimis;
taisyklingai vienas šalia kito suleistais daugiatoniais akmens luitais;
…ir kad turistai nevisur prileidžiami net šiais laikais, kai kurias vietas saugo ginkluoti šautuvais sargybiniai (yra dokumentinių filmų rusų kalba, su filmuota medžiaga). 🙂
Skamba paslaptingai ir intriguoja. Kokios versijos, kodėl?
Turbūt todėl, jog kai kurie architektūriniai palikimai kertasi su oficialia istorija. Jau vien tie luitai, kuriuos leidžia pamatyti, mums sakomos versijos neatitinka.
Buvo visa serija tokių filmų (gal kokie 5) rusų kalba. Nors atskirai visą tą informaciją turėtų būti įmanoma rasti ir tekstiniame/nuotraukų pavidale anglų kalba, pvz. kaip apie tuos miestus Turkijoje.
Visada idomiausi pusiau atskleisti dalykai, pusiau teisybe ir visa kita. Tada fatazijos pasireiskimams vietos yra visa visata, susikurta ir tikra 😛
na, šitos stebuklinės pasakos, tfu, sąmokslo teorijos biškį persistengia su tikrovės interpretavimu. galbūt yra visiškai kitaip, nei mums pasakoja oficiali istorija, bet kur grantijos, kad sąmokslo teorijos nėra alternatyvioji istorija?
Suprantu, kad „ištraukti iš konteksto“ dalykai skamba kaip teorijos palyginti su tuo, kas sakoma oficialiai.
Kaip ir visose srityse, reikėtų apibendrinti ir pamėginti apjungti visą tą „alternatyviąją“ informaciją, atsižvelgti į jos kiekį, įvairių sutapimų ir sąsajų kiekį (čia apie viską: mitologiją, archeologiją, nutylėtąjį mokslą ir t.t.). Žinokite, pasimato kitoks pasaulio vaizdas, ir ne kartą nustembama… 😀 Duotu atveju, bent jau egzistuoja realios vietos, kai kur galima nuvykti turistu, esama foto ir video informacijos, dokumentikos. Tikrai yra žmonių, buvusių Egipte, ir mačiusių bent tiek, kiek leidžiama pamatyti, tad galima paklausinėti jų. Galų gale – jeigu esama tonas sveriančių akmens gabalų, idealiai nušlifuotais ir suglaustais kraštais (kai kur kintamos formos – tarsi gigantiška mozaika), tai akivaizdu, kad vien vergai to padaryti negalėjo, ypač per palygint itrumpą faraono gyvavimo laiką.
O sąmokslo „teoriškumas“ greitai gali virsti realybe, jei pasidomėti sąmokslais fizikoje. Nustembama taip, kad nelabai būna net kam papasakot tokius dalykus… 🙂
hmmm… visi tie piramidžių orientavimai ir panašūs dalykai pilnai galimas dalykas ir senovės egiptiečiams, o kaslink nušlifavimo-kad-net-uodas-snapo-neįkištų – buvau aš prie tų piramidžių, net gabalą parsivežiau 😉 – tai suleista gerai, bet tikrai ne taip idealiai. ir šiaip ne vergai jas statė, o meistrai-specialistai ir valstiečiai per Nilo potvynius, kai žemės ūkio darbais užsiimti negalėjo.
sargyba ten visur aplink ne paslaptis saugo, o nuo musulmonų-fundamentalistų teroristų, nes Egiptui užteko vieno antpuolio, po kurio 10 metų turizmo industrija gaivaliojosi
taip kad šitoje vietoje aš biškį labai skeptiškas 😉
pamiršau dar nuorodą apie Turkijos požeminius miestus: http://www.cappadociaturkey.net/undergroundcities.htm
visai grazus vaizdai. vilnius atrode kur kas kraupiau. apokalipses megejai butinai turetu paziureti filma The Road
http://www.imdb.com/video/imdb/vi3501917209/
http://www.imdb.com/video/imdb/vi4269279001/
teks papiratauc dabar 😉