..nubaudę Google pusės milijon eurų bauda už tai, kad ji leidžia naudotis Google Maps nemokamai.
Iš čia
Prancūzai išsiveržė į idiotizmo lyderius pasaulyje,…
Vas 4th, 2012 by grumlinas
Gyvenimas – ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali
Vas 4th, 2012 by grumlinas
..nubaudę Google pusės milijon eurų bauda už tai, kad ji leidžia naudotis Google Maps nemokamai.
Iš čia
Nevieni jie tokie, pav. rusų organizacija tipo LATGA A nubaudė vieną roko grupę už tai, kad …grojo savo kūrinius neturėdami sutarties su ta jų organizacija…
Taigi, ne vieni prancūzai tokie seimūniški…
Žinau tą istoriją, gal netgi pas mane kažkur komentaruose apie tai buvo. Na bet čia tai jau nebe idiotizmas, čia jau IDIOTIZMAS
Šiaip po kiekvienu sprendimu yra konkrėčių žmonių parašai. Laikas būtų sukurti dykaduoniaujančių „genijų“ garbės lentą – su foto, trumpa biografija ir idiotizmo laipsniu, mol „знай врага в лицо“ 🙂
O gal pasaulyje kas nors panašaus ir egzistuoja ?
nzn, tiek giliai nesidomėjau. Tiesiog pikta, kai kažkokie sup*sti lūzeriai bando atimti iš kitų galimybes naudotis žiniomis laisvai
LATGA-A Lietuvoje irgi norėjo visus prispausti mokėti, nesvarbu, kad savo viešai dainuoji. Man primena banditų laikus, kai nalogas buvo už nieką.
Tai latgos polinkis į reketa visiems žinomas. Patys ničnieko nesukurdami, gyvena iš kūrėjų darbo, neieškodami būdų rasti savo vietą kintančiame pasaulyje.
Va lenkų valdžia nesiryžo ACTA pasirašyti, nes puikiai suvokia, jog tai yra nuskalstama veikla, kurią dabar bandoma legalizuoti
Ka=kuo man primena antimonopolines bylas Microsoftui. Kai negali padaryti geriau, belieka kitus apkaltinti trukdymu, dominavimu ir pan.
Na taip – impotentai pyksta, kad kiti seksu gali užsiiminėti 😉
Proteguoja savo gamintojus, šikniai. Oi kaip skauda tie nemokami žemėlapiai visiems navigacijų žemėlapių platintojams, popierinių atlasų spausdintojams ir pan.
Įsivaizduok, kas būtų, jei Google leistų tuos žemėlapius atsisiųsti ir turėti offline. Kiek verslų versliukų iš karto užsilenktų.
Matai, ir Googliui tuos duomenis kažkas turi pagaminti, taip kad darbo būtų. Plius jie nėra kažkoks super-duper-stebuklas, tad bet kokiu atveju darbų frontas tebelieka. Tačiau, kaip rašai lūzerių šūdversliams būtų kapiec
Bylos prieš komercinį monopolį ir prieš nemokamą produktą/renginį/išraišką – skirtingo pobūdžio dalykai, tad su bylomis prieš MS nereikėtų lyginti.
ES MS’ui bylas kėlė dėl jo pavojingai didelės įtakos ir grobuoniškos politikos. Atsižvelgiant į tai, kad daug kur ES šalyse atviras kodas naudojamas tiek švietimo, tiek vyriausybinėse įtaigose, o MS JAV kompanija – neturėtų būti nuostabu… 🙂 Kitas klausimas, ar tai buvo ištikrųjų, ar surežisuota „garo nuleidimui“…
Dėl Google galbūt yra panašiai: šį korporacija apėmusi beveik visas pagrindines „http…“ paslaugas: nuo paieškos, pašto, iki soc. tinklo. Youtube taip pat priklauso Google.
O kad užkabino nemokamą produktą tai aišku nesąmonė – taip galima ir iki despotizmo prieiti.
Beje, despotizmo apraiškos IT srityje jau yra: MS reikalauja, kad kompiuteriai su winblows8 lipdukais naudotų tam tikrą paleidimo tikrinimą, kuris neleistų užkrauti nesertigikuotų driverių, os, ir pan. Faktiškai tas reiškia, kad tokiuose kompuose eitų paleisti tik winblows8. Nebent kompo gamintojas padarytų tos funkcijos išjungimą.
Na, vėlgi MS reikalavimas su nemokamo Google serviso apmokestinmu nekoreliuoja 😉 Be abejo, vyksta nuolatinė kova tarp milžinų noro monopolizuoti rinką ir visuomenės noro tgurėti daugiau už mažiau, bet kai išlenda šūdfirmės, kurios bando visuomenei pakenkti – užknisa