Teisingai yra sakoma: „Neturėjo bobutė vargo – nusipirko ožiuką. Dabar turi.“ Taip ir man su tais pinapais – bandydamas kas savaitę parašyti po postą, išsiaiškinau, kad Gūglius visagalis toli gražu gražu ne visažinis, daug ko ir jame nerasi 😉 Šįkart vėl bakstelėjau pirštu į menininką, apie kurį internetuose tėra keletas sakinių, už ką buvau nubaustas knaisiojimusi, kad bent porą sakinių suregzčiau…
Walt Otto gimė Horicon, Viskonsine, ir daile pradėjo domėtis dar vaikystėje, aplink matydamas nuostabią gamtą: pelkes, laukinę gyvūniją, upes. 1912m. šeima persikėlė į Oshkosh, Viskonsinas. Talentas piešti ir derinti spalvas pasireiškė labai anksti, ir buvo tobulinamas neakivaizdinio dailės studijų kurse už 15USD (tuomet nemaži pinigai). Po metų jis atidarė fotografijos studiją, kuri neblogai vertėsi iki 1916m., kai jis išėjo tarnauti į Armijos Aviacijos korpusą. Karo metu Otto užsiėmė aerofotonuotrauka ir kartografavimu, o paskui vėl grįžo prie puikios pinapų piešėjo karjeros Edwards and Deutsch Lithography Company Čikagoje. Čia jis dirbo kartu su tokiomis įžymybėmis kaip Haddon Sunbloom, James Montgomery Flagg, Andrew Loomis, Frederic Mizen ir kitais. Rimti meno mokslai prasidėjo Čikagoje, Dailės akademijos vakariniuose kursuose ir Dailės instituto kursuose 1931-32m.
1920aisiais Otto darbai buvo publikuojami tokių populiarių žurnalų kaip „The Saturday Evening Post“ ir „Woman’s Weekly“ viršeliuose. 1935~1945m. jo kūrybą buvo galima pamatyti ir didžiųjų JAV firmų (Alka Seltzer, Shell Oil, Anheuser-Busch, Schlitz Beer, Kelloggs, Mars Candy, H. J. Heinz ir t.t.) reklaminėse lentose bei plakatuose, kur jis plačiai panaudojo pinapinius motyvus.
Mėgstamiausia tema – provincijos merginos su šortais, dažnai palydimos šuniukų.
Man asmeniškai jo kūryba (kiek jos pavyko rasti tiek savo archyve, tiek internetuose) truputį monotoniška ir kiek saldoka, tačiau pinapas būtent ir pasižymi padidinta sentimentalumo doze 😉
Walt Otto tipiškas piešinys
Walt Otto piešinių galerija Flicker’yje
This collection of vintage images is posted for entertainment and educational purposes. The original artists and/or the relevant corporate bodies retain the copyright.
Saldu.
Taigi, taigi – tik viena nerodo dantų, o kita- net nesišypso. Užtat, abi nuogos.
Puikūs biustai ir tikrai be silikono.
Tuomet viskas buvo TIKRA 😉
kiek pamenu, tai skeletų mada prasidėjo nuo Twiggy…
Taip, tas gamtos nesusipratimas taip ir vadinosi. Vienintelis jos pliusas – mini 😉
Šiuokart tokios elegantiškos kai kurios.
Ale vistiek cukravos tokios 😉