Visi* tik šneka ir rašo apie artėjančią… ėėė… eee… vienžo, kaip ir pasaulio pabaigą šiemet gruodžio pabaigoje. Šiaip įdomios teorijos etc.itd. dėstomos, tačiau man kur kas įdomiau, kokius blėnis neš tie patys pranašai, kai sulauksim Naujamečio?
* turiu omenyje visokius tipo RenTV ar History tipo kanalus beigi internetinę durnasklaidą
Tada „suras“ naują datą ir vėl viskas iš pradžių…
😀 😀 😀
Nu taip 😉
… pas rusus radau šiųmečių švenčių pavardijimą: „… pasaulio pabaiga, Kalėdos, Naujieji metai, rusų Kalėdos, „seni“ Naujieji metai….“ 🙂
Optimistinė tauta, vienok 😉
Paminėjai RenTV, tai prisimiiau, kaip dėl anosios iš giminės baliaus vos spėjau pabėgt. Dar kiek – būt bobos užkapoję kaip vištos, o daba tik atsipirkau visiškos tundros reputacija.
Ir teisingai, nėr ko žvengt iš vyresnių, net jei jie kliedi apie požemių žmogeliukus baltom akim. 😀
😀
Nublemba, kaip jie tobulai makaronus kabina 😉
Blėnių užteks dar geriems trims šimtmečiams… Juk vaikus mokinam ne kokių mokslų, o kūrybingumo… 😉
Kūrybingumas yra gerai. Tačiau ne išsilavinimop sąskaita.
Ti kad šiais laikas kūrybingumas = mokėjimas iš š spaust vašką arba mianaz nesuprastasiz. O naudingo kūrybingumo kažkaip vis mažyn ir mažyn…
Tai ne kūrybingumas, o mianiniz apsukrumas 😉
Nu bet įvardyja jį vis tiek kaip „kūrybinį mąstymą“.
O vat kaip, neturint daikto A, pasinaudoti daiktu B jo nesulaužant – va čia tai kūryba! 😀 😉
Kūrybinio mąstymo, išsilavinimo lygį, bendrą švietimo padėtį labai gerai nusako alchemijos (amway tipo), astrologijos, ir visokio plauko taro kortų bei numerologijos populiarėjimas 😀
WTF yr amway?
Astrologija ir kiti grybai gi visada ant bangos buvo, kiba ne?
amway yra stebuklinė chemija: dukart brangiau tą patį plauna, užtat jų kava visiškai be skonio, be poveikio, bet su amerikoniška kaina 🙂
Tataigi ir sakau, kad pagal astrologiją mes kuo gražiausiai viduramžyje ir … Ankstėjam link akmens amžiaus 🙂
Amway – stebuklingos priemonės, kurios ne tik pailgina, bet ir pažvilgina 😉
www. amway. com – čia specialiai, kad nuoroda neveiktų 😉
Nu baik, akmens amžiuj žmogai buvo per daug protingi, kad astrologija užsiimtų. Paskui sudurnėjo tik, kai per daug lyšno laiko atsirado.
Ne visai temon – vakar per RTR žiūrėjau retro stiliaus rusų 4 serijų filmą ŠPIONas. Padarytas, na tiesiog sukaltas „vakarietiškai“, superaktoriai, prieškarinė autentiška beveik Maskva ir t.t.
Paaiškino kodėl Stalinas netikėjo, jog vokiečiai karą pradės birželio 22.
Jam pats Adolfas perdavė per super/duper agentą, kasdien besimatantį su Berija, (nes tai aukšto rango karininkas):
-Mūsų pasirašyta nepuolimo sutartis niekis, prieš GARBĖS ŽODĮ, jeigu mes juom pasikeistumėm- nepulti iki 43 metų gegužės 15 d.
Stalinas patikliai tą žodį davė, o buvo tai gal 1941.06.20 🙂
cha, pasirodo žiūrovai vertina nevienareikšmiškai:
После таких фильмов юнцы идут к Вечному огню и жарят на нём яичницу.
Pardon.
🙂
FašYZDai gi, kaip jais patikėjo Visų Mokytojų Mokytpjas? Nors šiaip jie buvo nacionalsocialistai, o fašistai buvo Italijoje, jei ką 😉
cha, nesuprantu kodėl tamsuomenė taip prisikabino prie to majų kalendoriaus. Atsiverskime paskutinį GEO numerį ir pamatysime, kad pagal majų kalendorių tai tikrai greičiau pasaulio pabaiga ateis, nei to jų kalendoriaus pabaiga 🙂 Taigi, 2012-12-21 baigiasi tryliktasis baktunas. Baktunas susideda iš 394,3 metų. Majų kalendoriuje numatyti 20 baktunų. Taigi šiuo požiūriu pabaiga nusikelia iki 4772-ųjų AD. Tačiau palaukit, tai dar ne viskas! Majai žinojo ir stambesnių laiko vienetų: piktunas sudarytas iš 20 baktunų, kalabtunas – iš 20 piktunų. Toliau – kinchiltunas iš 20 kalabtunų. 20 knichiltunų sudaro alautuną. Viso summa summarum majų kalendorius duoda apie 63 milijonus metų. Skaitant, kad jų kalendorius prasidėjo 3114 m. pr. Kr. rugpjūčio 11 d., tai niekas lai nesiskundžia majų dosnumu laikui. Jamkit tsakant ir naudokitės iki valiai.
Užtai kiek visi turi ŠNEKOS! 😉