Teigiama, kad L.Brežnevas yra taip pasakęs:
Asmeninis pavyzdys geras tais atvejais, kai tu perdaug kvailas arba neiškalbus, kad galėtum išreikšti savo mintis žodžiais.
Apie asmeninį pavyzdį
Bir 2nd, 2013 by grumlinas
Gyvenimas – ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali
Bir 2nd, 2013 by grumlinas
Teigiama, kad L.Brežnevas yra taip pasakęs:
Asmeninis pavyzdys geras tais atvejais, kai tu perdaug kvailas arba neiškalbus, kad galėtum išreikšti savo mintis žodžiais.
Geras! Mąstytojas Brežnevas, ne kitaip 😀
Paradoksas, bet šįmet rusai būtent Brežnevą išrinko vadu, prie kurio gyvenosi geriausiai. Jo anūkas, toks pats antakiuotas, prieš kelis metus įkūrė partiją, sakė, imsiąs valdžią, juokingai kiek atrodė tada, dabar – ne visai, gal net visai ne.
Per TV rodė namą, kur Iljičius gyveno vos perkeltas į Maskvą (ir tuos 18 valdžios metų), paminklinę lentą surado … Vokietijoje, tai dabar iškabins, bet dublį.
Čia rimta frazė iš tikrųjų
Įrodymas, kad pagrindinė citata ne iš piršto laužta:
Наша армия мира является оплотом мира во всем мире, когда наша армия мира находится во всем мире дело мира торжествует мирно.
Leonydovičiui tekstus rašė gal net keliolika žmonių, tarp jų ir akademikai, bet kartais jis pasakydavo kažką ir nuo savęs 🙂
Be abejo, nes „ekonomika turi būti ekonomiška“ – genialiai paprasta :), toji apie taiką panaši, bet ne tokia.
Nu apie taiką tai jau jo, pavarė…
Su Tėvo Diena!!!
Aha, irgi!
Šiaip jau toks kiek ginčytinas teiginys. Greičiau tai gal priklauso nuo vadovavimo stiliaus, santykio su pavaldiniais. Suprantama, kad kaip tuomet, taip ir dabar vadovaujančius kadrus kaip tik taip ir moko: tavo darbas duoti nurodymus, koordinacijas, dalyvauti (nepirmininkauti) pasitarimuose ir t.t. Negali daryti to, ką pagal subordinaciją turi daryti visų galų (ups) sekretorės, pavaduotojai, buhalterės ir kiti. Visa tai gerai ir gražu teorijoje ir net gal praktikoje, – nes visada paprasčiau nustatyti prasižengusius, atsipūtusius ar rezgančius intrigas prieš kitus kolegas. Bet yra viena bėda – tai tik formalizuota tvarka, formulė, kuri kartais gali baigtis ir taip, kad trys vadovauja ir vienas šluoja, – nu kaip kariuomenėj 🙂
P.S. tiesa sakant, neiškart ir dašuto, – apie ką tas Leonidovičius kaip su ekskavatorium koptelėjo..
Bet racijos vistiek tame yrA – nesugebantys KALBĖTI turi arba rodyti pavyzdį, arba pasitraukti 😉
O sugebantiems kalbėti nereik nei išmanymo, nei mokslo, nei patirties… 😀
Čia ne išmanymas kalbėti, o prosto žodžių tryda 😉
Na taip, nesugebantis apginti poziciją ar formuluoti nuomonę – turi pasitraukti. Bet tai retai, dažniau ta nuomonė gal niekam nereikalinga ir neįdomi, todėl belieka asmeniniu pavyzdžiu… O dar dažniau – kai vienas pliurpalius / pi**abolas labai blogiau nei trys prasti specialistai, nes dezorganizuoja kolektyvą. Arba anot Napoleono – vienas prastas generolas geriau, nei du geri…