Permąstyta iš internetų:
Teiginys apie tai, kad dabartinis meno verslas visiškai nesirūpina invalidais, yra niekingas šmeižtas! Tik pasižiūrėkime, kiek sukuriama televizijos laidų ir realybės šou, meninių filmų ir sąmokslo teorijų dokumentikos, muzikos ir knygų – ir visa tai vien protiškai atsilikusems! Su laiku galbūt ateis eilė ir kitiems invalidams.
Apie dabartinį meną
Sau 16th, 2014 by grumlinas
Taikliai, bet labai jau arogantiška.
Ir aš dažnai taip pagalvoju. O tai – PUIKYBĖ. Mirtina nuodėmė.
Aj, kadangi aš esu beveik tobulas, tai viena mirtina nuodėmė ir tesudaro tą „beveik“ 😉
Taigi, taigi, kaipgis – koks sutapimas!
Tikrai paradoksas – toji „kultūra“ tikrai iš Vakarų ir Amerikės:
http://kashanya.com/_ph/13/2/101338246.jpg
Šituos rezultatus ~70 metų įtakojo TSRS uždarumas – aibė mokslinių tyrimų buvo su grifu „slaptai“. O kai grifo nebeliko – mokslininkai nėrė iš ex-TSRSo į Vakarus
Šian žiūrėjau žinias – LRT „Labas rytas“. Didžią dalį laidos užima pokalbiai, anonsai, laikraščių skaitymas, žinių – labai mažai, praeitos dienos, paskiau pasakojimas apie LRT darbuotojų apdovanojimus, kur nusipelnę ir gauna „Garbės bitinukus“. Pabaigoj reikia atspėt porą Klaipėdos vaizdelių – „kur tai yra“, – atspėja paskambinusi klaipėdietė, gauna dovanų ATMINTINUKĄ. Infantilija kokia tai, rodos supermamos iš Seimo balkono į televiziją susikėlė ir pavirto žaviais televedėjais… Laida trunka 2,5 valandos. Kam ji skirta nežinia, nes skubantys į darbus tikrai nežiūrės, nors kino gidė ten ir teigia, na apytiksliai – „norėtume jus, skubančius į darbą sulaikyti porai minučių ir supažindinti su šios savaitės kino naujienomis.“ Ačiū. Baigiau žiūrėti vakare. Šiaip tokios laidos savikaina nemaža turėtų būti, – organizacija, filmavimas, montavimas. Dar renginiai, kaip šis su „bitinukais“.. A koks skirtums, – juk berods nuo Račo laikų taip niekam ir neparodė kur ten ir kiek išleidžia, ba nu niekam tai juk neįdomu…
Nuva, sudeginai 2,5val. savo brangialaikio, o galėjai tuo metu kuo nors naudingu užsiimti.
Šiaip net purnuškių žiūrėjimas turi daugiau prasmės, nei lietuviškos durnadėžės smaksojimas 😉
Ant ko daugiau išbandysi, jei ne ant savęs… Beje, XIX a. daktarai, antivirusų išradėjai berods irgi taip aukodavosi 🙂