Visos žmonių bėdos todėl, kad neturi šitie žmonės tikėjimo, o be tikėjimo žmones valdo tik nauda. O žmogus, valdomas naudos, negali būti niekuo kitu, kaip tik apgaviku arba apgautuoju.
27 Responses to “Levas Tolstojus apie dabartinę visuomenę”
-
Naujausi įrašai
Naujausi komentarai
- Tadas apie Apie / Contact
- ndl apie Apie / Contact
- Voldemaras apie Ir vėl name
- Taškąs apie Vėl namie
- grumlinas apie Vėl namie
Kategorijos
Žymos
365 žodžiai Akvarium AmyMacdonald basetėliai blog'as DeepPurple DireStraits EE-photo EG-foto Egiptas ES-foto fotopatirtis fotopuslapiai fototechnika FR-foto gabija Google+ Hiperbolė Koike kompiuterija Latvija LedZeppelin Lenkija Lietuva LT-foto LV-foto PinkFloyd PL-foto ProcolHarum Sirija SK-foto Slade SteamPunk taip buvo TheBeatles TheDoors TN-foto Tunisas UK-foto Ukraina videoteka vietelės Webshots xminde ŠvėkšnaArchyvai
Blog'ai
Citroen
Mano kūryba
Naudmenos
Palėpės radiniai
Rinktiniai puslapiai
Vertyklės
Subscribe
Metainformacija
Kur pliusuoti?
Turi būti G+ , nuorodinau ką tik
Ir per 100+ metų viskas tik blogyn …
Pasaulis ritasi žemyn?
Būtent taip – apgavikai ir apgautieji. Paprasta it aišku. Tik vienas niuansėlis:
O kurie yra kurie? 🙂
O tau kaip atrodo? 😉
Žiūrint iš kurio taško žiūri. Tiksliau – iš kurio tau rodo 🙁
Prieš kelias dienas Vilniuje 1 baltyjskij TV kalbėjo su Pozneriu. Tas senas lapinas įdomiai pažėrė minčių, pagrįsdamas pavyzdžiais iš praktikos:
*spaudos/žodžio laisvė- tai visada ir visur ėjimas koridoriumi, keičiasi tik jo plotis
*žiniasklaida dėl Ukrainos įvykių ypač propogandinė ir labai vienpusiška. CNN taipogi, kaip tik su jais dabar yra dirbęs
* ir pirmam kanale negalįs kai kurių žmonių pasikviesti, tos laidos paprasčiausiai nenupirks.
* apie mūsų politikų balsą, „maži bet garsūs“, ta prasme garsiai kalbą
*net negalima Krymo lyginti su Lietuva, tai visai nonsensas būtų, net su Gruzija negalima.
Be abejo, kiekvienai (nežinomai) tiesai visados yrA bent dvi teisybės 😉 Tad bet kuris žmogelis visad rizikuoja atsidurti apgautojo vietoje. Ir tik tikėjimas (tai nebūtinai religija) leidžia jam arba priimti tą teisybę už tiesą, arba rasti tą tiesą, išanalizavus abi teisybes (ar netgi jas abi atmetus). Tikėjimas kyla iš pasaulio suvokimo, o tam reikia tą pasaulį pažinti. O pažinimas padaro mus laisvus 😉
„CNN taipogi“ – Poznerio galėjo paklausti, ar CNN praktikoje kada pasitaikydavo tokio įžūlumo dezinformaciją, kaip įprasta proputleriškiems kanalams.
„negalima Krymo lyginti su Lietuva, tai visai nonsensas“ – tai jis turbūt net neargumentavo – kodėl negalima 🙂 Ir Lietuvą kokiais metais – 1940 ar 1991?
Ne 1940 metų, paprasčiausia nūnai – esat valstybė, ES, NATO.
Protingas tas lapinas, gimęs berods Prancūzijoje, išsilavinęs, neprisimenu, kad kada būtų nusišnekėjęs, išskyrus tą kvailą fantomasinę laidos vinjetę …
Ir dėl CNN matyt žino iš tikro daugiau. Man pavyzdžiui juokinga iki piktumo, kai Krymo referendumą lygina su mūsų seimo rinkimais 1940 metais. Pas mus atėjo armija ir liepė balsuot. Atėjo su ultimatumu, kurį tik pavadino nota.
Kryme gi, net jei priimti, kad 20 procentų balsuotojų suvarė automatininkai, dar 20 – prirašė, vis tiek būtų 50+1. Deja, bet taip. Tik visiški durniai galėjo taip radikaliai tos ukrainiečių kalbos reikalaut.
Prarado Krymą. Kol kas tik jį. Betgi ir toliau daro nesąmonių. Gal Julija suvaldys, duokDie…
Ir dar vienas ne visai eilinis – „mūsiškis gediminaitis“ deržavininkas Michalkovas vakar skaitė atseit gautą laišką, tokį graudų :
Ukraina, dėl viso, kas yra šventą – pripažinki Krymo autonominę respubliką.
Tik taip išliksime tokie, kokie esame…
Labai įtaigiai. Tiesą sakant – gan protingas siūlymas status quo, kuri yra – aklavietė. 🙁
Mhh.. Sakai, – būtų vistiek „50+1“? O kaip tai sužinojai, iš kur toks įsitikinimas? Kaip, – jei ten nebuvo nepriklausomų stebėtojų, žurnalistai nebuvo prileidžiami prie balsų skaičiavimo, vietiniai žurnalistai galėjo stebėti tik vienoje apylinkėje (kuri nurodyta leidime), avia susisiekimas tam laikui su visais miestais išskyrus Maskvą buvo užblokuotas? Gal niekas ir nevarė žmonių į rinkimines apylinkes, bet jos buvo kontroliuojamos atseit „saugomos“ mažųjų-žaliųjų ir „samoboronos“ neatpažintų objektų, pvz., – Al-Jazeera operatoriui sudaužė kamerą, kitų nelojalių tiesiog neįsileisdavo. Tai iš kur įsitikinimas, kad dauguma prabalsavusių buvo „už“? Gal net ir taip – bet šito aš NEŽINAU, nes tai nebuvo neutrali gyventojų apklausa, tai NEBUVO joks referendumas – tai buvo cirkas ant drato 🙁 Objektyvi ir nepriklausoma galimai apklausa buvo kiek anksčiau, dar nenuvertus Janukovičiaus (Krymas – už 41 proc.):
http://censor.net.ua/news/273706/za_obedinenie_s_rossieyi_vystupaet_menee_poloviny_krymchan_sotsopros
Vienžo, jei grįžtant kiek prie šios Grumlino temos pradžios – paradoksalu, o bet kartais geriau niekuom išvis netikėt, – nu kad nebūtum apgautas 🙁
Sekantis etapas – deržavnikas Michalkovas rašo ne mažiau graudų eilėraštį:
Atleiskit, lityovcai, kad pasiėmėm Memelio kraštą
Prosto jis yra dalis Kaliningradskos oblasties
taip kad jei ukrainiečiai pasiųs tą „gednimaitį“ į Peru – tai bus labai mandau.
Kita problema – net jei Ukraina pripažintų Krymo anšliusą – Rusija gi Ukrainos valdžios nepripažįsta. tad tektų pripažinti „chuntą“ 😀
Pilnai tikiu, kad dauguma balsavusiųjų balsavo už anšliusą. Tik va kiek tame cirke dalyvavo – nzn. Žinant, kaip sovietai mokėjo „rinkimus“ suorganizuoti – kyla abejonių jų patikimumu
O sancta simplicitas!
Iš logikos ir šiek tiek skaičių.
Dėl Krymo, nu, negi iš rimtųjų manai…
Rusai nuosekliai, ilgai varė agitacijas ir skaičiais, kuriuos lengva patikrinti- apie pensijas.
Ru tai maždaug 1000 Lt, berods 3 kart daugiau už ukrainietišką. O pensininkų ten 0,7 mln., vien jų balsų užteko.
Brungiai 🙂 kainuos Putin’ui jie, užtat ir duoda ir CNN – olimpiada beveik – tik per kelis metus.
Deržavininkas Nikita Sergejevič iš garsios valdžios žopalizų šeimos, anie visada žinojo kaip reikia.
Vienžo – Mundus vult decipi, ergo decipiatur …
Tai, kad pensija bus 3x didesnė, tai kad buvo ilgai varoma propaganda ir tai, kad per porą mėnesių pasikeitė aplinkybės ir galimai žmonės pakeitė savo nuomonę – visa tai tik prielaidos kad dauguma atėjusių į „referendumą“ prabalsavo kaip tik taip o ne kitaip ir skelbiami skaičiai – teisingi. Prielaidų neužtenka, nes mums nežinomi faktai. Aš nežinau kaip buvo, – ir daugelis valstybių atstovai JTO posėdžiuose taipogi nežino ir dėl to nesutaria – rusai kažką atseit ten juodoj dėžėj pamakliojo ir ištraukė – vo, kiškis 🙂 … Šiaip kažkada šventai tikėjau tokiais stebuklais. Ir dabar niekam neuždrausta – tikėti 🙂 Nors nežinau, – gal tikėjimą suprantu per daug buitiškai…
Tai čia L. Tolstojus galbūt parašė kai jau labai religingas pasdarė, – į gyvenimo pabaigą.. Tikintis neturėtų apgaudinėti, bo tai nuodėmė, bet kas uždraus apgavikui manipuliuoti (apgaudinėti) tikinčiuoju? Nežinau, nežinau…
Tikėjimas nebūtinai yra religija. Įsitikinimai, pvz.
Na, jei tikėjimas ar įsitikinimai kyla iš žinojimo ir pažinimo, – tada viskas taip. O bet šiaip pačią sampratą „tikėti“ gal labai įvairiai kiekvienas supranta, – nuo religinio transo iki pažinimo 🙁 …
Ar tikėjimas gėriu yrA religija? Be abejo, mes esame pripratintu, akd „tikėjimas=religija“, ir tai mus paleidžia geležinkeliu „tikiu-netikiu“ 😉
Viskas taip. Ant pinigo pamatų tik apgavystes ir augint. O tikėjimo (doros, moralės ar kaip kitaip vadinti) pamatų niekas net nesiruošia lieti.
Kol mes, pakėlę akis į dangų, giedojom „Lietuva, Tėvyne mūsų“, JIE mus iš kojų nyp*zdino Lietuvą
Žiūrėk plačiau – turim visų lygių filosofų, sociologų, psichologų ir panašiai. Turim šimtus metų mokslo vystymo. Bet neturim net utopijos, kaip turi atrodyti ne apgavystynė visuomenė 😉
Ką ten pavogta Lietuva, jei net visa planeta neatrasta ir neieškoma 😉
…užtai tai ir išgerkim 🙂
O padės? 😀
Turėtų… 😉
Man padėjo 🙂